700 Muğla , Atatürk Caddesi , Bozkurt Apart

 • property 08
 • kitchen
 • guest-room
 • drawing-room
 • interior one
 • living room
 • interior two
 • kids room

Emlak Numarası : RH1002

  850,000TL Yıllık 
3800 m² 4 Yatak Odası 3 Banyo 2 Garaj
 
 Sık Kullanılanlara Ekle
Yazdır

Günümüz Türkiye’sinde özellikle büyük şehirlerde ev fiyatlarının çok pahalı olmasından yakınan pek çok insan bulunmaktadır. Bu insanlar, daireler ne kadar lüks olursa olsun bir daireye yüklü miktarda para yatırmanın doğru olmayacağını düşünüp farklı alternatiflere yönelebilmektedir. Bu alternatifler arasında şehir merkezine yakın villalar başı çekmektedir. İnsanlar şehrin göbeğinde lüks bir daireye para vermek yerine bu tür villaları tercih edebilmektedir.
Artık müstakil evlerin tarihe karıştığını söyleyebilmek mümkün. En azından büyük şehirlerde bu tür evler pek istenmiyor. Büyük şehirler günden güne göç almaya devam ettikleri için ortaya konan konut ihtiyacını karşılayabilmek için bu tür müstakil evlerin yerlerine çok daireli ve daha büyük binalar dikilmektedir.
Herkesin bu tür büyük binalardan hoşlanmasını beklemek yanlış olur. İşte bu beklenti içerisinde olmayan insanlar şehrin biraz dışında kalan villaları satın almayı düşünebilmektedir. Bununla birlikte, tatil yörelerinin büyük bir kısmında yapılmış olan villalar yine tatilcilerin hedefinde olan yerler olmayı sürdürmektedir. Her koşulda rağbet gören konut tipi olan villaları uygun fiyata almanın püf noktası ise iyi pazarlık gücüne sahip olmaktır.
İstanbul genelinde konuşacak olursak devamlı oturulacak yer olma açısından tercih edilecek villalar genelde şehrin dışında kalmaktadır. Bahçeşehir ve Samandıra gibi yerlere yapılan villa tipi konutlar şehrin merkezindeki daireler kadar bedellere sahip olsalar bile tercih sebebi olmaktadırlar.
Yazlık villa konusunda ise fiyatlar ve villa türleri villaların yer aldığı tatil yörelerine göre farklılık göstermektedir. Satılık yazlık villalar kadar kiralık yazlık villalar da rağbet görebilmektedir. Bunun için pek çok villa satış ve kiralama sitesini takip edebilirsiniz. Villaekstra ile işe başlayarak adım adım kiralık yazlıkları ve ihtiyaç duyduğunuz diğer konutlara göz atabilirsiniz.
Villa tipi evler herkes tarafından sevilmese bile apartman dairelerinden hoşlanmayanların tercih ettikleri konut türleri olmaktadırlar. Bunun gibi fırsatları değerlendirmeye çalışan konut üreticileri ise şehir merkezine çok yakın olmasalar bile villa tipi konut yapmaya özen göstermektedirler. Villalar özellikle yazlık bölgelerde oldukça rağbet görmektedir ve fiyatları şehirlerde yapılan villalardan daha farklı olabilmektedir.

Video
700 Muğla , Atatürk Caddesi , Bozkurt Apart
Harita

Danışman RIDVAN ÇAKIR

 • Ofis : 041-456-7890
 • Mobil : 0223-123-4567
 • Fax : 041-789-1234

1981 yılında İstanbul da doğdum. 1997 yılında kurumsal bir markanın elektronik ve elektrikli ev aletleri mağazasında satış danışmanı olarak başlayan ticaret…
Daha Fazla

İletişim

Loading...

Benzer İlanlar