Bizden Haberler

Bizi Buradan Takip Edebilirsiniz

Emlak Sektöründe Olumlu Gelişmeler

Bodrum’un her köşesi bir başka güzel ve keyifli. Dünyadaki 5 doğal limandan birisi olan Türkbükü’de  bu güzel beldelerden birisi.Bu özelliği ile Türkbükü’nde pek çok yer doğal sit alanıdır. Burada mülk edineceklerin bu konuya dikkat etmeleri ve yatırım için  iskânlı mülklere yönelmeleri gerekmektedir. ASus emlak gayrimenkul danışmanı Kenan Uluergüven bölgede işbirliği yaptığı yeni villa projelerindeki hizmetleri  ile yatırımcılarını ve alıcı müşterilerini memnun etmektedir.Sit alanı yoğun olan bu bölgede az bulunan iskanlı mülklerden oluşan villalar ve rezidence dairelerden oluşan portföyleri ile, karlı yatırım yapmak isteyenleri doğru mülklere yönlendirmektedir.  Muhteşem deniz manzaralı,  özgün mimarisi ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak, eşyalı olarak özenle dekore edilmiş, villalar ve rezidance dairelerde keyifle yaşamanız için her türlü  konfor sunulmaktadır. Hatta  satış sonrası servisleri ile mülkünüzü kullanmadığınız dönemlerde isterseniz kiralama hizmeti alarak gelir de elde etmeniz mümkündür.

5 Comments

 1. Merhaba, Şile bölgesinden yatırım amaçlı bir arsa almayı düşünüyorum. Alacağımız arsaya turizm imarı gelmesi söz konusu. Turizm imarı gelmesi durumunda bize olacak artıları ve eksileri nelerdir?

  Cevapla
  • Merhaba, Yeni Şehir Soyak Kibele evlerinden 430K’ya 2+1 almayı planlıyoruz. Kira getirisi 1500 TL ve brüt metrekare 78. 2.Kat. Yatırım amaçlı düşünüyoruz. Bir de Yeni Şehir Soyak Kibele evlerinin içinde bir kısım Belediye ile anlaşmazlığa düşüldüğü için yıkıldı. Kira çarpanı 286. Sizce almak mantıklı mıdır? Teşekkürler.

   Cevapla
   • Merhaba, 50.000 bir bütçem var ve bir kaç alternatif yatırım var. Çatalca nakkaş tarla vasfında 500metre yerler var yada kocaeli dilovası 110 metre gibi konut imarlı arsalar yada silivri bölgesinde arsalar var tarla vasfında yine. Siz ne dersiniz. 50.000 – 70.000 gibi bir bütçeyle en iyi ne yapılabilir.

    Cevapla
 2. Merhaba, 50.000 bir bütçem var ve bir kaç alternatif yatırım var. Çatalca nakkaş tarla vasfında 500metre yerler var yada kocaeli dilovası 110 metre gibi konut imarlı arsalar yada silivri bölgesinde arsalar var tarla vasfında yine. Siz ne dersiniz. 50.000 – 70.000 gibi bir bütçeyle en iyi ne yapılabilir.

  Cevapla
 3. Yazılarınızı ve yorumlarınızı hele ki daire alacağım için daha sık okumaya başladım. Resim İstanbul Projesinde sitenin girişinde bulunan blokta 12. katta DORE diye tabir edilen 126 m2 brüt daireyi 410.000 TL fiyata anlaştım. Sizde aldığım fiyat uygunmu ve 3 yıl içerisinde ne gibi bir prim yapar. Şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir